هزینه سرمایه گذاری۱.۴۹۰.۰۰۰ تومان

کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها

با رویکرد علم متافیزیک

برای اولین بار در استان فارس- شیراز
تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۵/۱۱

فقط ۶۹۹.۰۰۰ تومان

زمان آغاز دوره: جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ و جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸
تعداد جلسات: ۲ جلسه ۸ ساعته در ۲ هفته متوالی جمعا” ۱۶ ساعت
زمان برگزاری: دو جمعه در ماه از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر

جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ و جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸

به همراه میان وعده و نهار
مدرس: بهزاد استقامت

در یک ماه به یک بازاریاب و فروشنده تلفنی حرفه‌ای تبدیل شوید و با تعداد تماس‌های کمتر، فروش بیشتری را تجربه کنید!
 

لطفا اگر مصمم به شرکت در این کارگاه هستید، فیلم بالا را کامل و دقیق ببینید.

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۵/۱۱

فقط ۶۹۹.۰۰۰ تومان

 • ۱. یاد بگیرید با استفاده از تلفن و مهارت های لازم به کسب‌و‌کار خود جهشی بزرگ بدهید و فروش های میلیاردی را تجربه کنید!​

  شما می توانید جزو بازاریابان و فروشندگان تلفنی معمولی نباشید که تمام وقت خود را صرف این کار می کنند ولی با گذشت چندین سال کار و تلاش هنوز به درآمد دلخواه خود نرسیده اند و درآمد پایداری ندارند. شما می‌توانید با طی کردن این کارگاه، به یک بازاریاب تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و درآمد خود را هر روز رشد دهید یا اگر مدیریت فروش مجموعه ای را به عهده دارید، تیم فروش تلفنی خود را مدیریت کنید و یک امپراطوری قوی بازاریابی و فروش تلفنی برای کسب و کار خود راه‌اندازی کرده و درآمد میلیاردی را تجربه کنید. با این کار به رشد پرسنل سازمان خود کمک کنید.

 • ۲. یاد بگیرید چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنید تا مشتری مشتاقانه به ادامه صحبت های شما گوش کند.

  وقتی متن معرفی کالا یا خدمات خود را حرفه ای تهیه کنید به طوری که نیازهای اساسی مشتری را تامین کند و مشتری را مشتاق کند که بیشتر راجب آن بداند و ذهن او را درگیر خود کند، شما در یک قدمی فروش قرار گرفته اید. در این کارگاه به بررسی علمی آن می پردازیم و با تمرینات عملی در کارگاه هریک از شرکت کنندگان متن معرفی خود را آماده می کنند.

 • ۳. یاد بگیرید چگونه یک کمپین بازاریابی موفق را برنامه ریزی و پیاده سازی کنید و آن را بنویسید.

  کمپین های بازاریابی موفق نقش بسیار ویژه ای در جلب نظر مخاطب برای استفاده از خدمات یا محصولات یک شرکت بازی می کنند. شما حتی اگر بهترین خدمات یا محصولات را هم داشته باشید، بدون داشتن یک کمپین تبلیغاتی قوی و با کیفیت نمی توانید مشتری زیادی را بدست آورید. پس نیاز است علاوه بر ارائه خدمات و محصولات کاربردی و با کیفیت، به دنبال طراحی یک کمپین تبلیغاتی کارآمد و قوی نیز باشید. برای این کار نیاز است یک سری اصول و سلسله مراتب را رعایت کنید تا بتوانید موفق باشید. اگر نمی دانید منظور از کمپین تبلیغاتی چیست، این جمله را با دقت بخوانید:

 • ۴. یاد بگیرید چگونه اهداف، بازار هدف و تماس های خروجی خود را مشخص کنید.

  هدف اصلی و کامل یک کمپین بازاریابی این است که مشتریان را به انجام اعمالی ترغیب کنیم که ملموس و قابل سنجش باشند. بدون داشتن هدف مشخص، نمی توان استراتژی مناسبی برای طراحی کمپین بازاریابی طرح ریزی کرد. یکی از اهداف می تواند مشخص کردن بازار هدف برای کالا یا خدماتی باشد که قرار است آن را به فروش برسانیم. پس تماس های خروجی ما مشخص می شود.

 • ۵. یاد بگیرید چگونه یک متن بازاریابی تلفنی (اسکریپت) برای تماس با مشتریان هدف و تصمیم گیرندگان نهایی بنویسیم.

  وقتی اهداف و استراتژی بازاریابی تلفنی را مشخص کردید، باید اصول طراحی یک متن بازاریابی حرفه ای را بیاموزید تا هنگام تماس با مشتریان هدف و تصمیم گیرندگان نهایی، بدانید چه بگوئید و چه اقداماتی انجام دهید تا نرخ تبدیل مشتری به خریدار به بالاترین حد خود برسد.

 • ۶. یاد بگیرید که چگونه تمام اعتراضات و شکایات مشتریان را مدیریت کنید و بر آن غلبه کنید

  بازاریاب و فروشنده تلفنی هیچگاه نباید به سرعت نسبت به اعتراضات مشتریان عکس االعمل نشان دهد و یا در پاسخ دادن عجله کند. همچنین نباید اطلاعات اضافی و یا پاسخ بیش ازاندازه به مشتری بدهد. فروشنده باید ازاعتراضات خریداراستقبال کند، چرا که فقط ازاین طریق است که اعتراضات واقعی میان طرفین مطرح می شود. درغیراینصورت کارفروش دشوارخواهد شد. در این کارگاه می آموزید چطور باید به اعتراضات مشتریان از طریق تلفن پاسخ داد و افراد معترض را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

 • ۷. یاد بگیرید چگونه ترس ها و باورهای محدودکننده را کنار بگذاریم تا به آنچه می خواهیم برسیم.

  شما می توانید جزو بازاریابان و فروشندگان تلفنی معمولی نباشید که تمام وقت خود را صرف این کار می کنند ولی با گذشت چندین سال کار و تلاش هنوز به درآمد دلخواه خود نرسیده اند و درآمد پایداری ندارند. شما می‌توانید با طی کردن این کارگاه، به یک بازاریاب تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و درآمد خود را هر روز رشد دهید یا اگر مدیریت فروش مجموعه ای را به عهده دارید، تیم فروش تلفنی خود را مدیریت کنید و یک امپراطوری قوی بازاریابی و فروش تلفنی برای کسب و کار خود راه‌اندازی کرده و درآمد میلیاردی را تجربه کنید. با این کار به رشد پرسنل سازمان خود کمک کنید.

 • ۸. یادبگیرید چگونه اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و از آن به نفع خود استفاده کنید.

  خیلی از بازاریابان و فروشندگان تلفنی با وجود داشتن مهارت های کافی، اعتماد به نفس کافی ندارند. به شما یاد می دهم که چطور اعتماد به نفس خود را بالا ببرید تا از آن به نفع خودتان و در جهت بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.

 • ۹. یاد بگیرید چگونه با استفاده از علم متافیزیک، روابط خوب برقرار کنید و فروش های خوبی تجربه کنید.

  حتما تعجب کردید! متافیزیک چه ربطی به بازاریابی و فروش تلفنی دارد؟ … در این کارگاه آموزشی ارتباط بین علم متافیزیک با موفقیت در هر کسب و کاری را مورد بررسی قرار می دهیم و به شما نشان می دهم که چطور می توانید با اسنفاده از قوانین ساده آن کسب و کار موفقی را بنا کنید.

 • ۱۰. یاد بگیرید چگونه با تماس های کمتر، فروش بیشتری داشته باشیم.

  وقتی مهارت ها و تکنیک ها و تاکتیک های بازاریابی و فروش تلفنی را قدم به قدم یاد بگیرید و با راز و رمز های بازاریابان تلفنی موفق آشنا شوید، نرخ تبدیل تماس های شما به خرید افزایش می یابد و تماس های بیشتری را به خرید نهایی تبدیل خواهید کرد.

 • ۱۱. یادبگیریم چگونه هدف گذاری کرده و سقف فروش تلفنی خود را مشخص کنیم و به آن برسیم.

  اکثر بازاریابان وفروشندگان تلفنی نمی دانند چه میزان درآمدی می خواهند. اصلا اهداف فروش خود را مشخص نکردند. وقتی اهداف فروش مشخص نباشد بازاریاب و فروش تلفنی نمی تواند تعداد تماس های خود را برنامه ریزی کند. در کارتون آلیس در سرزمین عجایب، در یکی از سکانس ها، آلیس به همراه یک گربه به دوراهی می رسند. آلیس از گربه می پرسد: از کدام طرف باید برویم؟ گربه از آلیس می پرسد: تو میدانی کجا می خواهی بروی؟ آلیس جواب میدهد نه!. گربه به آلیس می گوید: تو که نمی دانی کجا می خواهی بروی، چه فرقی می کند از کدام راه برویم.

 • ۱۲. یادبگیریم چگونه از صدا و لحن مشتری، شخصیت او را تشخیص دهیم؟

  همه انسانها دوست دارند با افراد شبیه خدشان ارتباط برقرار کنند. از طرفی هر نوع تیپ شخصیتی هم رفتار و عکس العمل های خاص خودش را دارد. شما در این کارگاه یاد می گیرید که چطور از روی صدا و لحن مشتری، تیپ شخصیتی او را تشخیص دهید و چگونه با او برخورد کنید تا نظر او را به خود جلب کنید.

 • ۱۳. یاد بگیرید چگونه همیشه انگیزه لازم برای بازاریابی تلفنی داشته باشیم.

  به هرحال روزهایی پیش می آید که شاید فروش خوبی نداشته باشیم و یا با مشتریان بدقلقی برخورد کنیم که انرژی ما را حسابی کم کنند. در این کارگاه راه های حفظ و افزایش انگیزه را می آموزید. با این کار همیشه می توانید سطح انرژی و انگیزه خود را حفظ کنید و فروش های خوبی را تجربه کنید.

راه‌ های ثبت‌نام در همایش:

ثبت‌نام اینترنتی
از طریق همین صفحه و با کلیک روی یکی از دکمه‌های ثبت‌نام (امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب) می توانید صندلی خود را رزرو کنید.

ثبت‌نام از طریق پیام تلگرامی یا واتس آپ به شماره های

 ۰۹۰۳۳۱۴۱۸۷۶-۰۹۱۲۳۱۴۱۸۷۶

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۵/۱۱

فقط ۶۹۹.۰۰۰ تومان

لحظه ای را تصور کنید که با هر تماس تلفنی یک فروش انجام شود.آیا حاضرید گوشی تلفن خود را زمین بگذارید؟شما همین حالا با کلیک بر دکمه زیر می‌توانید در این کارگاه ثبت‌نام کنید و از تخفیف ویژه خرید زودهنگام استفاده کنید، یا می‌توانید به خواندن ادامه بدهید و با این کارگاه بیشتر آشنا شوید…

بخشی از سرفصل‌های کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها

چرا صنعت بازاریابی تلفنی در دنیا رو به پیشرفت است و چرا هنوز کمپانی های بزرگ از آن استفاده می کنند. در این کارگاه اهمیت استفاده از این صنعت به شما آموزش داده خواهد شد.

چرا اکثر مدیران توقع دارند که در تماس اول باید فروش اتفاق بیافتد. شما در این کارگاه به فرآیندی که یک بازاریاب تلفنی باید طی کند تا به فروش منجر شود آشنا خواهید شد.

در این کارگاه با علل اصلی از دست دادن مشتریان و جذب نکردن مشتریان جدید در کمپین های بازاریابی را مورد بررسی قرار می دهیم و راه کارهای عملی درست را آموزش می بینید. به شما نشان می دهم که تنها یک عامل کلیدی، حدود ۷۰ درصد از مشتریان قدیمی را از سازمان شما دور می کند.

قبل از انجام عملیات بازاریابی و فروش تلفنی درست مثل هر کار دیگری، بایدآمادگی لازم را داشته باشیم که در این کارگاه با آن ها آشنا خواهید شد.

بازاریابی و فروش تلفنی هم مثل هر کار دیگری برای انجام دادن نیاز به داشتن ابزارهایی دارد. درست مثل یک کوه نورد که برای سعود به ابزارهای خاصی نیاز دارد. استفاده صحیحی از ابزار هم بسیار مهم است. فردی را تصور کنید که یک جعبه ابزار حرفه ای داشته باشد ولی نحوه استفاده از آن ها را نداند. به نظر شما چه کمکی از دستش ساخته است؟!…

وقتی به یک برنامه شعبده بازی نگاه می کنید چقدر متعجب می شوید؟ انجام دادن یکسری کارها در مقابل چشمان صدها یا هزاران نفر چقدر عجیب به نظر می رسد؟ ولی کافیه پشت صحنه را ببینید. به خودتان و ذهن فریب خورده خود می خندید. آن ها از یک سری تکنیک ها استفاده می کنند که از نظر ما عجیب و غریب به نظر می رسد. راز و رمزهای بازاریابی تلفنی هم از تکنیک ها و تاکتیک های ساده ای تشکیل شده که با رعایت و انجام آن ها فروش آسانتر و سریعتر اتفاق می افتد.

اکثر بازاریابان تلفنی و حتی مدیران فروش سازمان ها این تصور اشتباه را دارند که در همان تماس های اول باید فروش اتفاق بیافتد. اما با حضور در این کارگاه و آشنایی با تعاریف و فرآیندها، کاملا متوجه می شود که ما با اولین تماس تلفنی تنها ارتباط خود را با مشتری برقرار کرده ایم. اگر برقراری ارتباط به درستی انجام شود می توانید در ادامه مکالمه آن را به ارتباط موفق تبدیل کرده و فروش را نهایی کنیم.

وقتی ارتباطی برقرار می‌کنید تا محصول‌تان را به فروش برسانید، باید اطمینان و آرامش را در خودتان به نمایش بگذارید. اگر این کار را نکنید، طرف مقابل متوجه می‌شود و آن‌چنان که باید، به شما اعتماد نمی‌کند و برای‌تان ارزش قائل نمی‌شود. اما نتکه مهم این جاست که صدا و لحن ما می تواند زبان بدن ما را به مشتری از پای تلفن انتقال دهد. در کارگاه به شما نشان می دهم این تاثیر چگونه اتفاق می افتد.

 

حتما شما هم برخی سازمان ها و شرکت ها را دیده اید که با داشتن تعداد زیاد پرسنل، فروش آن چنان موفقی ندارند. از طرفی شرکت هایی با تعداد پرسنل کمتر ولی فعال تر و با انگیزه تر، فروش های بیشتر دارند و موفقیت های بیشتری کسب می کنند. درست حدس زدید، آن ها آموزش دیده اند که بهره وری پرسنل خود را بالاتر ببرند و تماس های اثر بخشی برقرار کنند. در این کارگاه یاد می گیرید چگونه بهره وری پرسنل خود را در بازاریابی و فروش تلفنی سازمان خود را بالاتر ببرید و فروش میلیاردی را تجربه کنید.

 

شناسایی تیپ شخصیتی مشتریان و تنظیم نحوه برخورد با آن ها یکی از حرفه ای ترین کارهایی است که یک بازاریاب باید آن را بداند. حتما برای شما سوال پیش می آید که ما چطور می توانیم از پشت تلفن و بدون دیدن مشتری تیپ شخصیتی آن را تشخیص دهیم؟ جواب این سوال در کارگاه به شما داده خواهد شد. به شما یاد می دهم چطور از روی صدا و لحن تیپ شخصیتی مشتریان را تشخیص دهید.

 

یک بازاریاب و فروشنده تلفنی حرفه ای باید قبل از برداشتن گوشی تلفن، آمادگی روحی روانی لازم برای انجام کاری که قرار است انجام بدهد را داشته باشد. من در این کارگاه به شما قدم به قدم مراحل آن را آموزش می دهم تا با آمادگی کامل و خیلی عالی کارها را انجام دهید.

تا حالا به دلایل نه گفتن مشتریان توجه کردید؟ من در این کارگاه علل نه گفتن مشتریان به تماس های تلفنی شما را بررسی و نجزیه تحلیل می کنم تا کاملا متوجه موضوع شوید و جواب های نه کمتری بشنوید.

در بازاریابی تلفنی یکی از مهم ترین ابزارها بعد از خود تلفن، لحن و صدای شما و کلمات و عباراتی است که در مکالمات خود به کار می برید. من در این کارگاه به شما می گویم چه چیزهایی نباید در مکالمات خود به کار ببرید تا نتیجه عالی بدست بیاورید.

حتما تعجب می کنید که علم متافیزیک و علوم ذهنی چیست و چه ارتباطی به بازاریابی تلفنی دارد. نه اشتباه نکنید این موضوع هیچ ربطی به انگیزشی بودن موضوع ندارد. من از مسائلی صحبت می کنم که ما به صورت فیزیکی ان ها را نمی بینیم ولی وجود دارد و ما باید از ان ها خبر داشته باشیم.

تا به حال به دلیل خرید کردن یا خرید نکردن خودتان یا مشتریانتان فکر کردید؟ چرا و در چه صورتی ما خرید می کنیم؟ چرا و در چه صورتی خرید نمی کنیم؟ اگر دلایل این دو موضوع را بدانید، راحت تر می توانید با این موضوع برخورد کنید و موانع را بردارید تا راحت تر و سریعتر به نتیجه نهایی برسید.

این مبحث خیلی مهم است. اکثر بازاریابان تلفنی فکر می کنند هرچه بیشتر حرف بزنند، احتمال فروش بیشتر می شود. در صورتی که این یک باور اشتباه است. هر چه توانایی شما در گوش دادن بیشتر باشد، نیازهای مشتری را سریعتر متوجه می شوید و به فروش نزدیکتر خواهید شد. من به شما یاد می دهم که چطور خوب گوش کنیم.

این هم یکی از تکنیک های مهمی است که یک بازاریاب تلفنی باید به خوبی آن را یاد بگیرد و در آن حرفه ای شود. شاید این موضوع کمی عجیب به نظر برسد. یادداشت برداری کردن که کاری ندارد. ولی اشتباه نکنید. گفتم که کارهای ساده ای را یاد می گیرید که دیگران نه از آن ها خبر دارند و نه اجرا می کنند.

تا به حال چند با برای نزدیک شدن به تصمیم گیرنده نهایی، پشت سد منشی ها و مدیر دفاتر گیر کرده اید؟ می دانید که تا به تصمیم گیرنده نهایی نرسید نمی توانید فروش خود را نهایی کنید. پس به شما یاد می دهم که چطور از سد آن ها عبور کنید و فروش خود را به اتمام برسانید.

مهم ترین بخش یک کارگاه همان طور که از اسم آن پیداست، انجام کار عملی است. من در این کارگاه برای اولین بار در ایران با طراحی کارهای عملی متنوع در هر یک از موضوعات، شما را درگیر انجام آن می کنم و تمریناتی به شما می دهم که نه تنها در طی مدت برگزاری کارگاه بلکه در تمام طول زندگی کاری خود از ان ها استفاده کنید و هر روز باعث افزایش مهارت های شما خواهد شد و به یک بازاریاب تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و درامد خود را چندین برابر کنید.

در پی هوشمندانه انجام دادن کارها باشید، نه فقط سخت کار کردن
پیش به سوی فروش های تلفنی موفق

راه‌ های ثبت‌نام در همایش:

ثبت‌نام اینترنتی
از طریق همین صفحه و با کلیک روی یکی از دکمه‌های ثبت‌نام (امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب) می توانید صندلی خود را رزرو کنید.

ثبت‌نام از طریق پیام تلگرامی یا واتس آپ به شماره های

 ۰۹۰۳۳۱۴۱۸۷۶-۰۹۱۲۳۱۴۱۸۷۶

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۵/۱۱

فقط ۶۹۹.۰۰۰ تومان

ولی صبر کنید، هنوز تمام نشده است. این موارد فقط بخشی از مطالب کارگاه بود!
من به شما قول می دهم که یک کارگاه رویایی را تجربه کنید، چرا رویایی؟
ادامه متن را حتما بخوانید
با ثبت نام در کارگاه یکماهه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها چه امکاناتی دریافت می‌کنید؟

دریافت صوت کامل جلسات

صوت کامل جلسات با کیفیت عالی یک روز بعد از طریق دانلود از سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی بی‌نظیر

صوت کامل جلسات با کیفیت عالی یک روز بعد از طریق دانلود از سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برگزاری گردهمایی هر سه ماه یکبار

هر سه ماه یکبار در یک فضای دوستانه دور هم جمع می شویم و با هم در مورد مسائل و نحوه رفع آن ها صحبت می کنیم.

ویدیوهای آموزشی مکمل

مبحث بازاریابی و فروش بسیار گسترده است و نمی توان آن را در یک کارگاه ۱۶ ساعته تکمیل کرد. ما ویدئوهای آموزشی مکمل را پروفایل شما در وب سایت قرار خواهیم داد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

دریافت برنامه

همانطور که یک ورزشکار برای پیشرفت به برنامه نیاز دارد، شما هم برای موفقیت در کسب‌و‌کار تدریس به برنامه نیاز دارید. ما هر جلسه به شما برنامه می‌دهیم تا بدانید چه کارهایی باید انجام شود و در جلسه بعد آن ها را بررسی خواهیم کرد تا به نتیجه مطلوب برسید.

عضویت در گروه ویژه تلگرامی

با عضویت در این گروه ویژه می‌توانید با شرکت‌کنندگان دیگر در ارتباط باشید و با همدیگر مشورت کنید و به یکدیگر کمک کنید و از تجربیات خود حرف بزنید و در یک محیط دوستانه به یکدیگر انرژی و انگیزه دهید.

معرفی پرفروش ترین و موثرترین کتاب ها در زمینه بازاریابی و فروش

با توجه به روابط نزدیکی که با چند انتشارات معتبر داریم، برترین و پرفروش ترین کتاب ها در زمینه بازاریابی وفروش به شما معرفی می گردد.

ارائه کوپن های تخفیف برای خرید کتاب های مطرح در زمینه بازاریابی و فروش

با شرکت دراین کارگاه یک کوپن تخفیف برای خرید کتاب های پر فروش و مفید به شما داده خواهد شد که می توانید از لیست موجود انتخاب کرده و در انتهای کارگاه آن ها را تحویل بگیرید.

ارائه جزوه، پاور پوینت و ابزار لازم در هر جلسه

هر جلسه جزوه و پاور پوینت درس آن جلسه را به شما می دهیم. لازم نیست نکات را در سررسیدهای تاریخ گذشته بنویسید. در پایان کارگاه شما یک کتاب پر از نکات کلیدی در دست خواهید داشت که در تمام طول زندگی شغلی همراه شما خواهد بود.

جلسات پرسش و پاسخ

در این کارگاه امکان برقراری جلسات پرسش پاسخ هم وجود دارد که شما می توانید در مورد کسب و کار خود از مدرس بپرسید. کانالهای ارتباطی به شما معرفی خواهد شد که بتوانید با مدرس دوره در ارتباط باشید.

ارائه ابزارهای کمک آموزشی به شرکت کنندگان

جهت تمرین و یادآوری برخی نکات مهم، ابزارهای کمک آموزشی به شما ارائه می گردد که به شما در یادگیری مطالب کمک می کند.

یک ساعت مشاوره کاملا اختصاصی با هر یک از شرکت کنندگان

در صورت نیاز، هر یک از شرکت کنندگان می توانند در مورد کسب و کار خود با مدرس دوره، یکساعت مشاوره اختصاصی داشته باشند.

آموزش درون سازمانی به صورت اختصاصی

تمام شرکت کنندگان امکان استفاده از آموزش درون سازمانی به صورت اختصاصی با مدرس دوره با تخفیف ویژه خواهند داشت.

مصاحبه با شرکت کنندگان با ذکر نام سازمان و محصول یا خدماتی که ارائه می دهند

ارائه فرم های آماده مورد نیاز در سازمانها و شرکت ها برای بازاریابان تلفنی

یک ساعت مشاوره کاملا اختصاصی با هر یک از شرکت کنندگان

در صورت نیاز، هر یک از شرکت کنندگان می توانند در مورد کسب و کار خود با مدرس دوره، یکساعت مشاوره اختصاصی داشته باشند.

هنوز هم تصمیم نهایی را نگرفته اید؟ چرا این قدر فکر می کنید!
پاسخ سوالات متداول درباره کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها

ما با در نظر گرفتن وقت افراد و علاقه مندان و با توجه به اینکه در طول هفته امکان شرکت در کلاس ها کمی سخت است و برای اینکه دوستان دیگر از شهرهای مختلف امکان حضور در این کارگاه را داشته باشند، جلسات را به صورت نصف روز و ۴ هفته متوالی برنامه ریزی کردیم. ضمنا هر هفته تمریناتی داده می شود که باید فرصت انجام آن را به شرکت کنندگان بدهیم.

 

بله. صوت کارگاه یک روز بعد از برگزاری کارگاه با کیفیت عالی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. فیلم برداری از کارگاه هم انجام خواهد شد. اما هنوز در خصوص عرضه ان تصمیم گیری نکرده ایم.

 

محصول ناگفته های بازاریابی و فروش تلفنی که حدود ۲ ساعت و نیم است، بخش کوچکی از مطالب کارگاه است و هیچ مثال و تمرینی در آن نیست. مسلما حضور در این کارگاه می تواند نگرش شما را کاملا تغییر دهد.

 

همانطور که در سایت هم گفته شده، اولین کارگاه  سال ۱۳۹۸ در روزهای جمعه و از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱ ظهر  در تاریخ های ۳، ۱۰، ۱۷ و ۲۴ خردادماه برگزار می شود.

 

بله. این اولین کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها در سال ۱۳۹۸ است. همه تلاش خود را می کنیم تا هر ماه چنین کارگاهی برگزار گردد.

 

با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام، همچنین وب سایت مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی، همه همایش ها، کارگاه ها و وبینارها اطلاع رسانی خواهد شد.

در شرایط بسیار خاص این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۹۰۳۳۱۴۱۸۷۶ تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود.

به زودی امکانات جدیدی در وب سایت مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی اضافه خواهد شد که از آن طریق می توانید بصورت آنلاین و آف لاین کل کارگاه را به صورت فیلم و صوت با کیفیت عالی مشاهده کنید.

شما می توانید سوالات احتمالی خود را از طریق راه های ارتباطی( ایمیل و کانال تلگرام) به مدرس دوره ارسال کنید. پاسخ سوالات یا بصورت فایل صوتی یا بصورت فیلم در کانال های ارتباطی منتشر خواهد شد.

بله. این امکان وجود دارد. در صورت نیاز به برگزاری کارگاه یا دوره آموزش بازاریابی و فروش تلفنی در سازمان خود به صورت اختصاصی ، پس از بررسی موارد و شرایط انجام توافقات، برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

هنوز در این خصوص تصمیم نهایی گرفته نشده است. ولی در حال مذاکره در این خصوص هستیم که در صورت اخذ نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

بله. در صورت نیاز به عقد قرار داد مشاوره به صورت کوتاه مدت و بلند مدت، لطفا درخواست خود را از طریق وب سایت ارسال فرمائید و یا با شماره تلفن ۰۹۰۳۳۱۴۱۸۷۶ تماس حاصل فرمائید.

چقدر حاضرید برای کسب‌ مهارت‌های فروش خود زمان صرف کنید؟

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۳/۱۰

فقط ۹۹۹.۰۰۰ تومان

خرید سریع و آسان

با استفاده از تمامی کارت‌‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز این محصول را سفارش بدهید. بلافاصله پس از پرداخت نهایی وجه، ثبت‌نام شما انجام می‌شود و اطلاعات از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال می‌شود.

اگر کارهایی که تا امروز انجام داده اید باز هم انجام دهید، انتظار نتیجه بهتر و بیشتری نداشته باشید. یک تغییر کوچک در رفتارها و عادت ها، می تواند شما را از سایر افراد کاملا متمایز کند.

به شما اطمینان می هم که این کارگاه را تا آخر عمر به یاد داشته باشید

 

طراح و مدرس کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها کیست؟

 
 • بهزاداستقامت، نویسنده کتاب تماس های میلیاردی و موسس مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی
 • موسس و مدیر وب سایت راه مدیر و مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی در ایران
 • مشاور در زمینه بازاریابی و فروش تلفنی در شرکت ها و سازمان ها
 • همکاری مستقیم با انجمن بازاریابی ایران و تدریس درآموزشگاه بازارسازان
 • همکاری و تدریس در مرکز آموزش تحقیقات صنعتی ایران
 • طراح دوره های آموزش بازاریابی و فروش تلفنی بر پایه علم متافیزیک و علوم ذهنی برای اولین بار در ایران و جهان
 • مدیر فروش سابق شرکت اینترنتی پارس آن لاین
 • مدیرعامل شرکت اینترنتی پادنا آنلاین

برنامه دقیق روزهای برگزاری کارگاه ها در سال ۱۳۹۸

کارگاه شماره ۱

جلسه اول: جمعه ۹۸/۳/۲۴
جلسه دوم: جمعه ۹۸/۳/۳۱
جلسه سوم: جمعه ۹۸/۴/۷

جلسه چهارم: جمعه ۹۸/۴/۱۴

من بهزاد استقامت هستم و به بازاریابان و فروشندگان، همچنین مدیران کسب و کارهایی که کالا یا خدمات خود را بیشتر از طریق تلفن می فروشند کمک می کنم که سریع تر و حرفه ای تر کارها را انجام دهند و به اهداف فروش خود برسند. مشتریان بهتری و بیشتر با تماس های کمتر پیدا کنند و درآمد خود را افزایش دهند. من به صاحبان کسب و کارها و بازاریابان تلفنی نشان می دهم که چگونه مکالمات تلفنی بیشتری را به ملاقات های واجد شرایط و مشتریان وفاداری با تماس های کمتر تبدیل می کنند.
با بیش از ۲۰ سال تجربه و با شور و شوق بی نظیر برای بازاریابی و فروش تلفنی (تله مارکتینگ)، هیجان زده هستم تا تجربیات خود را با شما علاقه مندان به اشتراک بگذارم و به شما نشان دهم که با ترکیب علم متافیزیک و علوم ذهنی و دانستن مهارت ها، تکنیک ها و تاکتیک های ساده اما موثر، فروش خود را افزایش دهید.

 لازم نیست نگران جای پارک ماشین باشد.

 

افرادی که با وسیله شخصی خود به محل کارگاه مراجعه می کنند، فقط چند خیابان بالاتر از محل برگزاری کارگاه، ابتدای خیابان تورج پارکینگ عمومی قرار دارد.

آدرس دقیق محل برگزاری کارگاه

 

ران، خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، ابتدای خیابان شهنواز(گلستان)، پلاک ۹۳

موسسه آموزش عالی آزاد

علوم و فنون تهران

آیا آماده‌اید تماس‌های میلیاردی را با تعداد تماس‌های کمتری تجربه کنید؟

ثبت‌نام اینترنتی
از طریق همین صفحه و با کلیک روی یکی از دکمه‌های ثبت‌نام (امکان پرداخت آنلاین با تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب) می توانید صندلی خود را رزرو کنید.

ثبت‌نام از طریق پیام تلگرامی یا واتس آپ به شماره های

 ۰۹۰۳۳۱۴۱۸۷۶-۰۹۱۲۳۱۴۱۸۷۶

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۳/۱۰

فقط ۹۹۹.۰۰۰ تومان

ثبت نام در کارگاه

برای نام نویسی اولیه در کارگاه بازاریابی تلفنی اطلاعات خود را وارد کنید